РОСТИСЛАВ КОСТЕНКО

фотограф

Моя пристрасть до фотографії почалась ще 10 років тому. Я захопився творіннями таких майстерних фотографів, як Енні Лейбовіц, Річард Аведон, Хельмут Ньютон, Себастіан Сальгадо, Маріо Тестіно та Давід ле Шапель. У їхніх фото я бачив не лише якісне зображення, але й певну історію, зі своєю зав’язкою, кульмінацією і розв’язкою. Це справжнє мистецтво. Я почав сповідувати цю філософію: чи то весільна фотосесія, чи то лавсторі, індивідуальні зйомки чи фешн проекти - перш за все я допомагаю вам розповісти вашу власну історію.

 

Працюючи з клієнтами із Китаю, Німеччини, України, Австрії та Італії я не перестаю дивуватись, якими цікавими можуть бути люди. Що їх формує, що робить їх неповторними? Любов до мандрів, пристрасть до книг, бажання досліджувати і захоплюватись, відкривати нове і вивчати давнє. Мені дуже щастить з клієнтами, у нас спільні захоплення.

Переглядаючи мої роботи ви можете побачити замки, фортеці, тераси, камінні мури, монументальні ліси і просторі панорами - все це служить декораціями в неповторних історіях, які ми розповідаємо разом із моїми клієнтами. Детальне планування фотозйомки та ретельна увага до бажання клієнтів під час інтерв’ю дозволяють мені перетворити весільну фотосесію у справжній мистецький проект у жанрі символізму, академізму чи хайтек. У роботі фотографа не може бути дрібниць, я уважний до кожного нюансу у творенні фотографій. Мені важливо знати, що ви почуваєтесь комфортно на кожному етапі роботи, тому після зйомки та обробки фотографій ми обговорюємо зміни, і лише після узгодження всіх правок, відправляємо фото на друк.

 

Часто буває так, що наречені дуже заклопотані підготовкою до святкування і коли планують фотосесію, то перебувають у пошуку ідей, змінюють локації та задум. Я завжди враховую такий нюанс, тому радо допомагаю у підготовці фотозйомки, мені важливий якісний результат і радість від нього. Навіть якщо ви зовсім не знаєте з чого почати і де знайти ідеї для фотосесії - зверніться до мене - чи у соцмережі, чи по телефону - я радо проконсультую вас і дам вичерпну відповідь на всі ваші питання. 

 

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

Топова фототехніка Кенон: 

Canon 1DX, 70 - 200 f2.8, 50 1.2, 16 - 35 f2.8, 85 f1.2, 40 f2.8

повний комплект імпульсного та постійного освітлення

Обробка із правильною передачею кольору завдяки якості iMac i MacBook.